![Desktop 22-04-2022 22-57-49-467](https://umas.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/Desktop-22-04-2022-22-57-49-467-678x381.png)
Як і обіцяли – сьогодні волонтери УМАС формували кошики. Майже уся допомога із Ужгороду індивідуально запакована. Завтрашній маршрут – два населені пункти Бучанського району, та Бородянський район. До нас також приєднався новий друг з Австралії та США. Ми вдячні : Анні Деяк, Педосюк Татяні, Андрусь Ростиславу, Ясінко Вікторії, Мар’ян Кіш,Галині та Віктору Равас, Комітет медичної допомоги в Закарпатті,Степан Вукста,Віта Чейпеш,Олександра Вачіля,Хімічний факультет УжНУ та Наталка Король, Карпинець Марині Володимирівній та колектив НВК ” Гармонія”,Віра Качур та Марія Колодій.