![279023969_116458601031892_1942604417258272281_n](https://umas.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/279023969_116458601031892_1942604417258272281_n-678x381.jpg)
Сьогодні отримали третю партію допомоги із Закарпаття!
Друзі наші – Ви неймовірні ! Низький Вам уклін !
Ми вдячні директору НВК Гармонія (м.Ужгород)- Карпинець Марині Володимирівні та усьому колективу Вашому чарівному колективу !
Подяка Комітету медичної допомоги в Закарпатті, Наталія Палінчак,Степан Вукста,Vita Cheipesh, Давіде з Швейцарії, Галина та Віктор Равас, Алина Хома,Татьяна Новікова “Полонинський хліб”,та найменший волонтер- Мар’ян Кіш.
Усіх Вас міцно обіймаємо!
Вже завтра ми формуємо індивідуальні кошики та відправляємося до сіл Бучанського району! Цього тижня вантажі відправляться до тих, хто дійсно потребує допомоги!