В 2015 році командою однодумців, спеціалістів різних сфер, було створено організацію, метою якої стало реалізацію політики, яка необхідна для збереження та налагодження міжнародних зв’язків між Українцями за кордоном, а також утворення робочих стосунків із закордонними зацікавленими особами, для спільних економічних, виробничих, соціальних, благодійних, культурних та інших проектів, що ставлять на меті поглиблення співробітництва з Україною та її народом.
Основними завданнями ми поставили реалізацію політики двосторонніх відносин, що будуть відповідати інтересам Українського народу та викликам політичного становища як на міжнародній арені, так і всередині країни, де члени нашої організації знаходять платформу для взаємовигідних рішень.
Спочатку наша діяльність в основному лежала в площині не публічних заходів. Але з часом членами організації стали представники депутатського корпусу різного рівня, видатних діячів культури та спорту, журналістів, бізнесменів, громадських діячів. З того часу народився новий вектор роботи – міжнародне регіональне співробітництво між недержавними та державними представництвами, органами місцевого самоврядування (державної влади) України та органами місцевого самоврядування (влади) інших країн. Поглиблення робочих зв’язків у різних сферах життєдіяльності суспільства надає можливість сторонам вивчити особливості регіону, налагодити робочі стосунки та партнерство, що впливає на розвиток підприємництва, промисловості, сфери послуг, створення робочих місць, приходу іноземних інвестицій, та розвиток економіки. Партнерство налаштоване для поглиблення співпраці для розвитку взаємного співробітництва у тому числі між неурядовими організаціями для спільної реалізації громадських, гуманітарних та інших проектів, а також охоплює доволі широке коло питань : обмін досвідом роботи самоврядування та впровадження ефективних реформ;
- реалізація інфраструктурних об’єктів та модернізації системи житлово-комунального господарства.
- взаємодія між навчальними закладами, в тому числі обмін школярами та співробітництво вчителів;
- взаємодія між науковими установами, організаціями, спілками тощо.
- взаємодія між установами культури, творчими спілками та їх представниками для вивчення традиції обох народів та обміну культурною спадщиною;
- проведення культурно-громадських заходів та спортивних змагань
- рекреаційна діяльність та охорона навколишнього середовища.
- Розгляд інвестиційних проектів та підтримка контактів між підприємцями.
- Інвестиційні форуми, ділові(підприємницькі) ярмарки.
- обмін досвідом роботи сфери охорони здоров’я.
- Взаємодія між органами правопорядку, захисту інформації та безпеки громадян, органами закладів цивільного захисту, міграційними установами.