Збір на FPV-дрони та благодійний аукціон до Дня Конституції України!

Розпочинаємо черговий збір на 8 FPV-дронів (10 дюймів) та зарядних станцій для 2-го Інтернаціонального Легіону.


З 2-м Інтернаціональним Легіоном БФ “УМАС” співпрацює вже не перший раз, але варто ще раз розповісти, хто це.
2-й Інтернаціональний Легіон оборони України – це окремий батальйон спеціального призначення у складі Сухопутних військ Збройних сил України. Легіон почав своє активне формування у жовтні 2022 року. Основою командного складу батальйону стали представники колишньої Першої інтернаціональної роти спеціального призначення Збройних сил України, які брали участь у бойових діях з відсічі збройної агресії російської федерації на сході України, зокрема у боях за Лисичанськ, Григорівку, Сіверськ та Бахмут.


Ціль збору:
246 700 грн.

Не забуваємо, що кожна гривня, навіть без прив’язки до аукціону, наблизить нас до мети збору, а кацапів до програшу війни, яку вони розв’язали!


В рамках цього збору і на честь Дня Конституції, ми проводимо благодійний аукціон.

Лот аукціону:
Конституція Пилипа Орлика та марка з підписом Валерія Залужного.

Алгоритм аукціону:
Початкова ставка аукціону 28 000 грн.
Той, хто закине найбільше до кінця доби 30-го червня, отримає лот.

 

Опис лоту:
Подарункове видання книги “Перша Конституція України гетьмана Пилипа Орлика”. «Договори та Постанови Прав і вольностей Війська Запорізького» – договір, укладений 5 квітня 1710 р. у місті Бендери між новообраним гетьманом Пилипом Орликом, козацькою старшиною та козаками Війська Запорізького, відомий також під назвою «Конституція Пилипа.

Це перша у світі Конституція, яка визначала основи державного устрою, форми правління та в якій визначалися державні кордони. У ній уже тоді йшлося про цілісність та непорушність кордонів України. Цей документ вперше описав Україну як повноцінну державу – частину Заходу.

Документ містить преамбулу, 16 статей та присягу гетьмана. Конституція Пилипа Орлика була складена у двох примірниках – українською та латинською мовами, також має дві староукраїнські редакції. Оригінал, написаний рукою Філіпа Орлика, зберігається у Національному архіві Швеції у Стокгольмі. Філіпп Орлик (1672-1742) – гетьман України (1710-1742), який пішов після Івана Мазепи, його найближчий соратник.

Дизайнери презентували книгу “Перша Конституція України гетьмана Філіпа Орлика” у подарунковому оформленні, розробленому безпосередньо для цього видання. Книга одягнена в палітурки ручної роботи зі шкіри, прикрашені блинтовим і золотим тисненням, прикрашена посрібленим металевим медальйоном з портретом гетьмана, прикрашеним його гербом на тлі емалей.

Тристоронній обріз оформлений у традиціях палітурного мистецтва Франції ХІХ ст. Шовкове лісу довершує респектабельне оформлення. За колірною символікою коричневий є символом міцності, надійності та захисту.

Цінна історична праця в гідному оздобленні здатна пройти через століття і зберегтися для нащадків у вигляді культурного надбання. Згодом цінність подарункового видання збільшуватиметься у рази. Матеріал: Натуральна шкіра “Maronne Robbat” виробництва італійської шкіряної фабрики “Benericetti” Італія; Пресована шкіра Spectro Collection виробництва Salamander GmbH, мідь, посріблення, емалі, коробка дерево Розміри коробки, мм: 310x380x70 Формат видання, мм: 220x300x38