УМАС” уклали меморандум про взаємопорозуміння та співробітництво з Гуманітарним штабом м.Львову

БО “БФ УМАС” уклали меморандум про взаємопорозуміння та співробітництво з Гуманітарним штабом м.Львову.
Від початку війни в Україну приходила надзвичайно великим потоком гуманітарна допомога з усіх куточків світу. Прості люди, підприємці та організації надавали гуманітарні вантажі з розумінням, що Українцям це дуже необхідно.
Великим хабом в організації прийняття та відправки гуманітарної допомоги став @Гманітарний штаб м.Львову. Волонтери штабу працювали в 3 зміни, щоб отримувати та передавати допомоги. Машини цілодобово приходили та виїжджали в гарячі точки України .
З часом кількість та формат допомоги досить змінилися. І ми закликаємо усіх друзів України – продовжувати надавати допомогу у кількості, що передбачає Вашим можливостям!
Війна проти України триває. І Українці з кожним днем потребують гуманітарної допомоги: переселенці, що втікши від війни та втратили все майно, багатодітні сім’ї, люди , що тимчасово втратили роботу (бо їх підприємства просто знищили окупанти), літні люди, а також люди, які залишилися проживати на території що тимчасово були під окупацією чи йдуть запеклі бої.
Ми дякуємо усім друзям України за сталу та постійну підтримку! Вона просто необхідна як свіже повітря!
Разом ми можемо більше!