![286584429_130907059587046_2910103644822950414_n](https://umas.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/286584429_130907059587046_2910103644822950414_n-678x381.jpg)
Друзі та партнери ![🙂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f642.png)
![🙂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f642.png)
Будучи у Львові ми познайомилися та порозумілися з ГО “Перший жіночий ветеранський простір “РеХаб”.
Ми приємно вражені турботою та допомогою від- їх пані Марії та Ігору! Ці чудові люди не тільки завантажили нас “під зав’язку”, а ще й супроводжували містом, допомагали організаційно та морально ) Від нашого знаомства залишилися теплі та дуже позитивні емоції !
А ще незабутні відчуття постійного покусування ніг від песика на складі ) одразу видно що “хлопець завзятий” ![🙂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f642.png)
![🙂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f642.png)