Тепло громадам

  • Програма “Тепло громадам

Постійні обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури в Україні російською армією ставлять у тяжке становище функціонування критичної інфраструктури та унеможливлюють роботу багатьох життєвих процесів.
Особливо зараз, осінню, кожен відчуває катастрофічний вплив атак росії на Україну. І це стосується багатьох речей: тепла в домівках, школах та садочках, закладах діяльності органів влади, лікарень та багатьох інших. Це і забезпечення безперебійного електропостачання холодильних установок як в побутовому використанні, так і в спеціалізованих закладах зберігання ліків та продуктів.
Забезпечення теплом та електрикою населених пунктів України вкрай важливе, – це і здоров’я і нормальний робочий процесів усіх гілок суспільства.
Також, окреме завдання – забезпечення теплим одягом цивільне населення та ЗСУ, які щодня зіштовхуються і боряться не тільки з ворогом, а й з холодом.

Мета програми: забезпечення обладнанням альтернативних джерел енергії, теплоносіїв цивільного населення, органів місцевого самоврядування, лікарень, військових шпиталей, а також ЗСУ, ДСНС та установ, що підтримують роботу критичної інфраструктури.

Предмети та засоби гуманітарної допомоги:
Генератори, котли, мобільні пункти обігріву, батареї, зарядні станції, «буржуйки», плити для приготування їжі, пальники, інше обладнання .

*допомога надається згідно заявки офіційного звернення з деталізацією необхідного обладнання та його кількості.