Одне дитинство

  • Програма “ОДНЕ ДИТИНСТВО

Програма “ОДНЕ ДИТИНСТВО” реалізується відповідно до Статуту БО “БФ “УМАС”” разом з Всеукраїнською Асоціацією ОТГ України та спрямована на надання допомоги дітям, що стали вимушеними переселенцям, жили або живуть в прифронтовій зоні і потребують додаткової уваги і підтримки.
У всіх нас може бути тільки одне дитинство, і емоції отримані від нього – це шлях усього нашого життя.

Ми маємо на меті дарувати усмішки, позитивні емоції, щоб вогник щастя і життя світився у їх маленьких очах.
Все що пережито і переживається Українськими дітьми – велика втрата і для країни, і для кожного Українця. І від нас залежить – яким буде їх майбутнє життя, наше майбутнє. Яким залишиться в пам’яті турбота та відданість кожного з нас, у вклад нашого та їхнього майбутнього!

Мета проекту: підтримка та прояв турботи до дітей, що пережили тимчасову окупацію, жили або живуть у зонах активних бойових дій, залишилися без житла, батьківського піклування, дітей які щодня «переживають» сигнали тривоги у підвалах шкіл, знаходяться на вихованні спеціалізованих закладів.

Предмети та засоби гуманітарної допомоги:
Солодощі, фрукти, іграшки, дитяче харчування, дитяча гігієна, тематичні та розвиваючі ігри, канцелярські засоби, одяг, предмети побуту, навчальна техніка

*допомога надається згідно заявки Асоціації ОТГ та уповноважених представників органів місцевого самоврядування, ВЦА, органів опіки.